چای لاغری گیاهی سینلس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  سینلس دمنوش گیاهی است که بدون ادعای عمل خارق العاده ای فقط خواص اثبات شده و علمی گیاهان بکار رفته در خود را به مصرف کننده هدیه میکند. گیاهان موثر بر لاغری و کاهش اشتها و افزایش سوخت ساز در چای سینلس بدون هیچ تغییر ماهیتی به همان شکل طبیعی خود مورد استفاده قرار میگیرند. عطر و طعم همه پسند و لذت بخش این دمنوش گیاهی شما را از این نکته مطمئن میسازد که واقعا هیچ ماده شیمیایی در آن بکار نرفته است. اثرات این چای گیاهی با کاهش تدریجی اشتها (نه یکباره) موجب میشود تا فرد دچار تنش و واکنش منفی در مقابل کاهش وزن نشود و با گذر هر روز از مصرف شما بصورت عادی و طبیعی از میزان انرژی ورودی به بدن خود می‌کاهید. فیبرهای حلال چربی موجود در ترکیب چای سینلس در طول روز شما را سیر و پرانرژی نگاه میدارد. فیبرهای حلال چربی و فیبرهای ساده موجود در این چای و آنها، را به بی رحم ترین چربی سوز تبدیل کرده است. فیبر محلول موجود در غذاهای حاوی کربوهیدرات پیچیده در ایجاد حس سیری نقش مهمی را ایفا نموده و از ایجاد اشتهای کاذب جلوگیری می نماید.
  . با کاهش انرژی ورودی به بدن شما باید منبعی دیگر برای تامین انرژی مورد نیاز خود بیابید و چه مخزنی بهتر از توده چربی های زائد و انباشته شده. این توده های چربی انباشته شده تنها کاری که می توانند برای شما انجام دهد پنهان داشتن زیبایی های شما است و دیگر اینکه سلامتی شما را به خطر جدی بیافکند.

  چای لاغری گیاهی سینلس تضمینی

  دسته آرایشی بهداشتی زیردسته لوازم لاغری

  نوشیدنی فوق العاده با عطر طبیعی دل انگیز


  بدون مواد نگهدارنده
  بدون هیچ افزودنی شیمیایی
  بدون اسانس و طعم دهنده
  100% طبیعی
  با عطری دلپذیر
  اگر تنها یک بسته برای منزل و یا محل کار تهیه می کنید هیچگاه این دمنوش را به دیگران تعارف نکنید.

  خواص دمنوش گیاهی:
  1- سرکوب اشتهای غیر ضروری برای مصرف غذا
  2- افزایش سوخت و ساز
  3- طبیعی سازی حرکات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتی های گوارشی
  4- کاهش و جلوگیری از تجوع آب میان بافتی
  5- افزایش شادابی و شفافیت و کشیدگی پوست و جلوگیری از ترک و شل شدگی ناشی از لاغری
  6- کاهش وزن تا 7 کیلوگرم در ماه ثصورت ماندگار از توده چربیهای زائد

  لاغری و تناسب اندام تمایلی دلپذیر و برای برخی ضرورتی انکارناپذی است که به سلامتی و تندرستی و خوش لباسی اهمیت میدهند. ما بیش از آنچه که به فروش بیاندیشیم به موفقیت شما در رسیدن ایمن به آرزوی دوست داشتنی تان که همان لاغری ماندگار است کوشش میکنیم . برای رسیدن به وزن دلخواه باید اصول لاغری و کاهش وزن را آموخت و کاملا علمی حرکت نمود .
  سرعت سوخت و ساز و متابولیسم را در بدن مصرف کننده به مقدار قابل توجهی بالا می رود. این نوشیدنی عالی نه تنها سرعت گوارش را بالا میبرد بلکه حاوی مواد ضد سرطان هم هست و از بروز مشکلات قلبی جلوگیری می کند.
  دمنوش لاغری برای خانم های خانه دار و نیز کارمندان و پشت میز نشین ها و برای هر قشری قابل استفاده باشد. زیرا که کاربردی بسیار آسان دارد و نیازی به تحمل رژیم های سخت و طاقت فرسا و یا ورزش ها و فعالیت های آنچنانی وجود ندارد. کافی است از چای سینلس به تعداد دو تی بگ در روز بصورت نیم ساعت قبل از نهار و نیم ساعت قبل از شام در یک لیوان آب داغ مصرف شود و به تدریج باید الگوی غذایی و سبک زندگی را نیز اصلاح نمود تا لاغری و کم کردن وزن ماندگار باشد و غیر قابل برگشت گردد.
  گیاهان داروئی حاوی ویتامین ها و عناصر و ترکیبات کمیابی هستند که نشاط و شادابی را به پوست و مو سایر اندام های بدن ارزانی میدارند. ایجاد شفافیت و روشنی پوست در اثر رفع کمبود های غذایی از بین میبرند ولیکن این محصول با قدرت پوست را طراوت و تازگی می بخشد. به هیچ عنوان ترک های ناشی از روش های لاغری پر ضرر و عارضه دار با مصرف این چای بوجود نمی آید و پوست حالت جمع شوندگی طبیعی خود را با اتکا به خاصیت ارتجاعی خود حفظ میکند. محصول کاملا گیاهی سینلس حرکات روده را طبیعی تر و متعادل تر میکند و کم کاری روده را از بین میبرد . ( لازم به ذکر است اصلا از گیاهان مسهل در این محصول استفاده نشده است و تنها از بین بردن تنبلی روده را انجام میدهد.) نتایج حاصل از بازخورد مصرف در بین مشتریان ما را در ادامه تولید این محصول موفق دلگرم تر و مصمم تر نموده است. کافی است تا یک لیوان از چای لاغری سینلس را نوش جان نمایید. ما شما را حصول وزن مناسب همراهی خواهیم کرد.

  لاغری و کم کردن وزن از نظر کیفیت به 4 دسته تقسیم می شود. لاغری درجه یک یعنی روندی همه جانبه که از طریق آن توده چربی های زائد سوزانده شده و بدون تحمیل ضرر و زیان و عارضه انجام گیرد. در لاغری درجه اول هیچگونه کاهشی در عملکرد های حیاتی بدن ایجاد نمی شود. اصلی ترین کلید ورود به چنین فرآیند کاهش وزنی که هرگونه لاغری همیشگی و ماندگار می باشد اصلاح الگوی غذایی و تحرکی است. در این روش لاغری سبک زندگی با اراده و علم به جوانب مختلف آن دچار تحول مثبت می شود و هرگونه عادات مخرب از تحرک و غذا و ذائقه زدوده میشود. چای لاغری سین لس یک مکمل بسیار ارزشمند از گیاهان داروئی است که با طعم بسیار پرطرفدار و مطبوع خود سرعت نتیجه گیری را افزایش چشمگیری می بخشد. چربی سوزی با افزایش متابولیسم پایه صورت می پذیرد و چربی های زائد که مانع استفاده بهینه افراد چاق از مواهب تناسب اندام است را ریشه کن می کنند.
  برخلاف روش های غیر علمی از قبیل هر محصولی که با ایجاد فشار های دفعی و کاهش آب بدن موجب کاهش موقتی آب بدن می شوند چای لاغری سین لس شما را واقعا لاغر کرده و از شر تبعات لاغری به چابکی می رهاند. اشتهای غیرمنطقی را کاهش می دهد و مانع دریافت انرژی بیش از حد لزوم می گردد. چربی سوزی بسیار قوی است و متابولیسم را برآن میدارد که انرژی مورد استفاده را از توده های انباشته چربی تامین کند.
  لاغری و کاهش وزن همواره هیجان انگیز و نشاط آور است. تصور مثبت ایجاد کرده و انرژی منفی را کاهش می دهد البته به شرطی که تصوری واقعی از روند کاهش وزن داشت و آهسته و پیوسته و ماندگار به سمت رسیدن به وزن ایده آل در مرحله اول و حفظ آن در ادامه کوشش نمود. چای لاغری سین لس هدیه ای بی نظیر برای بهره مندی از مواهب خدادادی گیاهان دارویی است. لذت لاغری و تناسب اندام زمانی رخ می نماید که ببینیم رفته رفته لایه مزاحم چربی کنار می رود و زیبایی ها و توانایی ها و جذابیت های خود را بوضوح نشان می دهند.
  چای لاغری سین لس یک محصول تماما گیاهی و از با کیفیت ترین گیاهان لاغرکننده تهیه و تولید شده است. با توجه به کیفیت و قابلیت های بالای خود تمامی مراحل قانونی اعم از بهداشتی و اقتصادی را پیموده است. محصولی بی نظیر که در کاهش وزن می تواند مکملی جادوئی قلمداد شود.

  منشاء اثر این فرآورده کاملا ایمن گیاهی در چند نکته کلیدی و اساسی است.
  1 - انرژی ورودی به بدن بیش از انرژی مصرفی در طول شبانه روز باشد = بدن انرژی اضافی را بصورت توده چربی در نواحی مختلف بدن ذخیره سازی میکند.
  2 - انرژی ورودی و مصرفی مساوی هم باشد = بدن وزن فعلی خود را حفظ میکند.
  3 - انرژی ورودی کمتر از میزان انرژی مصرفی باشد = بر اثر استفاده بدن از توده چربی های انباشته کاهش وزن و لاغری رخ میدهد.

  آثار و خواص چای لاغری سین لس :

  1 - اشتها را کم کرده و انرژی ورودی را در حد نیاز کاهش می دهد.
  2 - با افزایش متابولیسم پایه (چربی سوز) را شدت می بخشد.
  3 - با طبیعی سازی کارکرد روده ها کم کاری های محتمل را اصلاح و دفع را به صورت عادی و معمول بازمی گرداند.


  بدون مواد نگهدارنده
  بدون هیچ افزودنی شیمیایی
  بدون اسانس و طعم دهنده
  100% طبیعی
  با عطری دلپذیر
  اگر تنها یک بسته برای منزل و یا محل کار تهیه می کنید هیچگاه این دمنوش را به دیگران تعارف نکنید.

  خواص دمنوش گیاهی:
  1- سرکوب اشتهای غیر ضروری برای مصرف غذا
  2- افزایش سوخت و ساز
  3- طبیعی سازی حرکات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتی های گوارشی
  4- کاهش و جلوگیری از تجوع آب میان بافتی
  5- افزایش شادابی و شفافیت و کشیدگی پوست و جلوگیری از ترک و شل شدگی ناشی از لاغری
  6- کاهش وزن تا 7 کیلوگرم در ماه ثصورت ماندگار از توده چربیهای زائد
  شماره: 50/15668

  شما همواره محصولات اورجینال، با کیفیت و دارای گارانتی را با ارزانترین قیمت از ما بخواهید.

  از صدها نمونه محصولات روز این فروشگاه دیدن فرمایید. تنوع در محصولات برای همه سلیقه‌ها ( لینک ورودی در زیر لینک خرید پستی)

  فروشنده: جلا.آی آر

  قیمت: 13,900 تومان

  درصد :5

  روش خرید: برای خرید چای لاغری گیاهی سینلس تضمینی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


  خرید چای لاغری گیاهی سینلس تضمینی


  داشتن ورزش و تحرک هوازی و نیز عدم زیاده روی در مصرف غذا در کنار استفاده چای لاغری می تواند نتایج قابل توجهی را در بعد لاغری ایمن و ماندگار و همیشگی در بر داشته باشد.
  بدلیل دارا نبودن خواص مخرب مانند کاهش آب و الکترولیت های بدن و نیز عدم داشتن هیچ ترکیب شیمیایی هرگونه کاهش سایز و وزن با چای لاغری سین لس همیشگی و تنها از محل کاهش توده چربی های اضافی خواهد بود.
  نویسنده : امیر بازدید : 60 تاريخ : يکشنبه 3 شهريور 1392 ساعت: 17:35
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123